rodzice-w-akcji-jak-przekazywac-dzieciom-wartosci-audiobook-mp3 5192010b0505d productmainNasza książka w wersji Audio:
Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości

Witaj w naszych stronach! :)

Nazywamy się Monika i Marcin Gajdowie. Jesteśmy małżeństwem od 1991 roku i mamy czworo dzieci. Od czerwca 2016 r Marcin jest duchownym  Kościoła Katolickiego (diakon stały). Mieszkamy w Bolechowie - małej wsi pod Goleniowem koło Szczecina. Od wielu lat pracujemy z człowiekiem i dla człowieka (pro homine) prowadząc działalność terapeutyczną, konferencyjną i rekolekcyjną.

Szeroko pojmowana służba ludziom na styku psychologii i duchowości to nasza pasja, powołanie zawodowe i wielka przygoda życiowa.

 

Monika - pedagog ogólny i specjalny, choreoterapeutka i terapeuta chrześcijański.

Marcin - lekarz, magister nauk o rodzinie (wydział teologiczny), terapeuta chrześcijański, autor pieśni religijnych (m.in. „Pomódl się Miriam", „Wykrzykujcie Bogu", wydawanych przez Wspólnotę Miłości Ukrzyżowanej, obecnie nagrywa płyty solowe). 18 czerwca 2016 przyjął sakrament święceń w stopniu diakona.


Małżonkowie są autorami książek: „Rodzice w akcji" oraz „Rozwój. Jak współpracować z łaską?", „Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji".
Opracowali własne podejście terapeutyczne - Chrześcijańską Terapię Integralną (ChTI).
Są inicjatorami powstania Przyjaciół Miłości Miłosiernej oraz fundatorami Fundacji Theosis.
Prowadzą autorskie warsztaty w obszarach umiejętności rodzicielskich, relacji małżeńskich, rozwoju osobistego oraz terapii.

Za wiedzą i zgodą władz kościelnych prowadzą rekolekcje i konferencje (także on-line). Szczególnie interesuje ich obszar duchowości związany z kontemplacją i życiem wewnętrznym.

Fundacja

theosis.jpgJeśli chcesz możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl.

Pro Homini

Pro Homini Marcin Gajda
Bolechowo 14
72-100 Goleniów

53 1140 2004 0000 3902 7698 9549

 

Wiadomości

Jeżeli chcesz dostawać od nas powiadomienia i zaproszenia, przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej i podaj swój adres e-mail w formularzu u dołu strony.

Facebook