Gajdy Rozwoj audiobook 500Już w sprzedaży !
Nowa wersja naszej książki:
Audiobook: Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Przyjaciele Miłości Miłosiernej

Przyjaciele Miłości Miłosiernej to duchowa rodzina, która chce się formować wewnętrznie w duchowości Miłości Miłosiernej (duchowości „pustych rąk"). Pochodzimy z różnych stron Polski, wywodzimy się z różnych środowisk i wspólnot. Są wśród nas osoby bezżenne, małżeństwa i rodziny. Łączy nas miłość do Kościoła Katolickiego oraz przekonanie, że słabość ludzka nie tylko nie stoi na drodze do Boga, ale dobrze przeżywana (w prawdzie, pokorze i cierpliwej pracy nad sobą) może stać się dla nas „pojemnością" na łaskę. Szczególnie bliscy nam świadkowie Miłosiernej Miłości to: bł. Jan Paweł Wielki, Teresa od Dzieciątka Jezus oraz św. Franciszek z Asyżu.

Ważna uwaga.
Prowadzone przez nas grupy modlitwy kontemplacyjnej spotykają się wokół Słowa w formie Lectio Divina i opierają się na Tradycji Kościoła, a szczególnie na nauczaniu św. Jana od Krzyża i św. Teresy z Avila. Pragniemy, aby modlitwa prowadziła nas do komunii z miłującym Bogiem.

Spotkania trwają około godziny i są otwarte dla wszystkich. ZAPRASZAMY!

Przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej.

 

Tutaj są katechezy, które pomogą Ci poznać naszą duchowość

PobierzNazwaSłuchajRozmiar Czas
downloadMiłość Miłosierna

39.1 MB42:44 min
downloadO woli Bożej

45.3 MB49:28 min
downloadO modlitwie

51.8 MB56:34 min
downloadPrzyjaciele

41.1 MB44:55 min
e

Fundacja

theosis.jpgJeśli chcesz możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl.

Pro Homini

Pro Homini Marcin Gajda
Bolechowo 14
72-100 Goleniów

53 1140 2004 0000 3902 7698 9549

 

Wiadomości

Jeżeli chcesz dostawać od nas powiadomienia i zaproszenia, przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej i podaj swój adres e-mail w formularzu u dołu strony.

Facebook