Gajdy Rozwoj audiobook 500Już w sprzedaży !
Nowa wersja naszej książki:
Audiobook: Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Świadectwo Grażyny

Po rekolekcjach "Jezus wzruszył się głęboko" (Poznań lipiec 2011)

Bóg zaistniał w moim życiu wiele lat temu, w młodości, na zasadzie dwubiegunowości. Jeżeli istnieje zło, którego dotknęłam, musi istnieć drugi biegun- dobro. Od tej pory wiedziałam, że jest, ale gdzieś obok. Wiedziałam, że mi pomaga, ale na zasadzie, siła wyższa, wszechmocna dała mi odrobinę ze swojego kosza obfitości, dała mi łaskę. Znowu był gdzieś obok. Potrafiłam zwracać się do niego, ale jak żebrak. Czegoś zabrakło. W Poznaniu otworzyły mi się oczy na wiele spraw. To nie czynniki zewnętrzne warunkują moje istnienie, to nie moja rodzina ze swoimi uzależnieniami jest problemem, to nie ,,byt określa świadomość". Siła tkwi w środku. To ja mam zacząć od siebie i zmiany moich postaw. To moja świadomość ma określać mój byt i warunki zewnętrzne. Nie jestem liściem na wodzie. Mogę sterować swoim życiem i WYBIERAĆ. Kiedyś było to dla mnie nie zrozumiałe, że niby mamy wolę i wybór, a jednak scenariusz naszego życia istnieje już zapisany. Dwie sprzeczności. Może jeszcze w pełni tego nie rozumiem, ale wiem, że odpowiedz jest we mnie. I jeszcze jedno. Bóg nie jest kimś kto daje, kimś obok nas. To jest jakoś inaczej. To nie ktoś obcy, istnieje dziwna więż, której nie umiem określić.

Grażyna.

Fundacja

theosis.jpgJeśli chcesz możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl.

Pro Homini

Pro Homini Marcin Gajda
Bolechowo 14
72-100 Goleniów

53 1140 2004 0000 3902 7698 9549

 

Wiadomości

Jeżeli chcesz dostawać od nas powiadomienia i zaproszenia, przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej i podaj swój adres e-mail w formularzu u dołu strony.

Facebook