Gajdy Rozwoj audiobook 500Już w sprzedaży !
Nowa wersja naszej książki:
Audiobook: Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Świadectwo rodziny Stachów

Świadectwo z rekolekcji "Puste ręce" w styczniu 2013 w Kazimierzu Biskupim

Nasza Rodzina w tym roku pierwszy raz wzięła udział w takich rekolekcjach(chociaż korzystaliśmy już z różnych form skupienia i formacji)... dla Nas wszystko było nowe i nieznane (miejsce, właściciel domu, inni uczestnicy, Ksiądz - to akurat nie dziwi). Najbardziej zadziwiająca była PRZESTRZEŃ stworzona na SPOTKANIE z: Tym, który JEST, z samym sobą, z własnym Mężem, dziećmi i z innymi uczestnikami...wszyscy byliśmy pod wrażeniem bliskich relacji, które pomiędzy nami powstały. Każdy tak po prostu mógł być sobą niczego nie udając....nigdzie się nie spiesząc, ale pomału kosztować i nasycać się darem modlitwy, wspólnoty, ciszy i pięknych krajobrazów...całonocna adoracja skutkowała brakiem miejsca na indywidualny czas ponieważ....zabrakło miejsca...dzieci koniecznie chciały być sam na sam z Jezusem i dzielnie bez problemów wstawały w nocy...czyż to nie jest piękne świadectwo "wielkich rzeczy, które nam Pan uczynił"? Jednym słowem SPA dla duszy i dla ciała.

Fundacja

theosis.jpgJeśli chcesz możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl.

Pro Homini

Pro Homini Marcin Gajda
Bolechowo 14
72-100 Goleniów

53 1140 2004 0000 3902 7698 9549

 

Wiadomości

Jeżeli chcesz dostawać od nas powiadomienia i zaproszenia, przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej i podaj swój adres e-mail w formularzu u dołu strony.

Facebook