Swiatynia okładka
Nowa książka Gajdów
Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji
 
Zapraszamy do sklepu

Terapia

Pracujemy we własnym podejściu terapeutycznym, które nazywamy Chrześcijańską Terapią Integralną (ChTI). Zajmujemy się terapią zaburzeń emocjonalnych i nerwowych (dzieci, dorośli, nerwica, depresja, ADHD, zaburzenia odżywiania i inne), terapią małżeństw, terapią rodzinną, pomocą w kryzysie, w trudnościach wychowawczych i duchowych. Prowadzimy także terapię zespołu niezaspokojenia emocjonalnego (ZNE) w oparciu o koncepcje Baars, Terruwe. Towarzyszymy wsparciem osobom stwierdzającym u siebie występowanie niechcianych odczuć homoseksualnych. 

Nie mamy możliwości odpowiadać na pytania zadane w formie pisemnej. Pracujemy wyłącznie w kontakcie bezpośrednim. Istnieje możliwość płatnej konsultacji przez skype'a (użytkownik gajdy.pl).
Chcąc się dowiedzieć więcej o naszym Ośrodku zajrzyj tutaj: www.terapia-szczecin.pl.

Fundacja

theosis.jpgJeśli chcesz możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl.

Pro Homini

Pro Homini Marcin Gajda
Bolechowo 14
72-100 Goleniów

53 1140 2004 0000 3902 7698 9549

 

Wiadomości

Jeżeli chcesz dostawać od nas powiadomienia i zaproszenia, przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej i podaj swój adres e-mail w formularzu u dołu strony.

Facebook